horso by themepul

Športni dan – WOOP – 9.a in 9. b

Dan se je pričel z zborom pred šolo in za tem smo se skupaj peš odpravili do Woopa. Ko smo prispeli smo se razdelili v tri skupine, vsaka skupina je dobila svojega vodiča, ki so nas napotili v sobe, kjer smo si ogledali poučne posnetke in pravila, ki so potrebni za našo varnost.

Po ogledu smo se odpravili v trampolin park, kjer smo se najprej ogreli, da bi zmanjšali možnost nastanka poškodb.

Na to je vsaka skupina imela vodene dejavnosti na različnih postajah. Najbolj všeč nam je bilo bojevanje z blazinami, kjer poraženec pade na napihljivo blazino.

Druge postaje so še bile; spretnostni poligon – Woop!atlon, skakanje v jamo s penicami, dodgeball na trampolinih, košarka na trampolinih, ugašanje lučk na trampolinih in globinaki skoki na napihljivo blazino. 

Ko smo končali z zadnjo postajo smo imeli prosti čas, kjer smo lahko prosto skakali in izvajali druge dejavnosti.

Za konec pa smo se lahko posladkali v baru. Bila je zelo zanimiva izkušnja in super športni dan.

Arina in Mia, 9.a

Dostopnost