horso by themepul

Portal sBiblos omogoča izposojo e-knjig učencem od 7. do 9. razreda. Učenci si lahko izposodite največ 3 e-knjige hkrati. Vsaka je na voljo 30 dni od dneva izposoje. Na mesec si je mogoče izposoditi 10 e-knjig. Vstopno mesto je https://www.sbiblos.si/.

Postopek prijave z AAI računom:

1. Na vrhu spletne strani klikni na gumb ArnesAAI.

2. Odpre se novo okno, kjer moraš izbrati svojo domačo organizacijo.

3. Po izbiri domače organizacije se pojavita dve vpisni polji, kamor moraš vpisati svojo AAI uporabniško ime in geslo.

4. Po uspešnem vpisu z AAI vpisnimi podatki si lahko na sBiblosu izposodiš e-knjigo.

5. Za branje izposojene e-knjige v aplikaciji Biblos2 na mobilnih napravah ali v programu Adobe Digital Editions na osebnem računalniku se moraš na izbrani napravi vpisati s 4-mestnim uporabniškim imenom in geslom, ki sta se ustvarila ob vpisu z AAI uporabniškimi podatki in ju najdeš na zavihku na vrhu spletne strani sBiblos.

Views: 22
Dostopnost