Spoštovani in lepo pozdravljeni!

Pred nami je Teden otroka®, program Zveze prijateljev mladine Slovenije, ki letos nosi naslov SKUPAJ SE IMAMO DOBRO.

Teden otroka® bomo tako obeležili v tednu od 3. do 10. 10., poslanico za letošnji Teden otroka® pa je napisal priljubljeni slovenski glasbenik Nipke: Skp se mava dobr

Tudi ostale zveze in društva se vključujejo z različnimi dejavnostmi, s katerimi obeležujejo ta zelo pomemben teden.

Mestna ZPM Ljubljana je letos za vas in za otroke pripravila Idejnik – Aktivnost za vsak dan, katere lahko izvajate s svojimi otroki.

Idejnik v priponki vam je lahko v pomoč, da Teden otroka® preživite nadvse polno.

Toplo vas pozdravljam in vam želim prijeten vikend ter ustvarjalen in povezovalen Teden otroka®.

Mojca Strmšek