horso by themepul

1. Dan ŠVN – Čateške toplice

Danes zjutraj smo se zbrali na avtobusni postaji, kjer smo zložili kovčke na avtobus in se odpeljali.

Odpeljali smo se v … TERME ČATEŽ!

Tam je vsaka skupina dobila svojo hišico. Te hišice so čisto nove! Nato smo razpakirali in odšli na plavanje.Po plavanju smo peš odšli do restavracije, kjer smo imeli kosilo. po kosilu je bil prosi čas za urejanje hišic, prtljago in igro. Sledilo je plavanje in večerja. Na večerjo smo odšli PEŠ. Po večerji smo se SPET PEŠ odpravili na sprehod po naselju. Poslušali smo legendo o škratu Čatežu in v hišicah, ker je bil mraz, rešili učni list. Ko si končal, si se lahko spet igral. Potem pa tuš, umivanje zob in pogovarjanje v postelji. Ko je učiteljica rekla: “Punce, spat”, smo ugasnile luči in TAKOJ zaspale. 🙂

Skratka, dan je bil super! 10/10

zapisala hiška: VESELA HIŠKA (Iva, Adema, Gabrijela, 4. b)

Dostopnost