horso by themepul

NOČ V KNJIŽNICI

Letos smo, po dveh letih premora, pred svetovnim dnem knjige, ponovno pripravili noč v knjižnici. In kaj smo počeli? Večer smo začeli z igrico Navedi 5 in se ob odgovorih ter idejah za nova vprašanja tudi nasmejali. Čas do večerje smo izkoristili še za branje in se nato (že tradicionalno) posladkali s palačinkami, ki so nam jih spekle devetošolke. Po večerji smo sestavili abecedo vrednot, ki so pomembne za nas in menimo, da tudi za našo šolo. Kakšna je šola ponoči, smo odkrivali v skrivalnicah, nato je bil čas za branje, spoznali smo Malalino zgodbo in nekateri ob njej utonili v sanje, drugi pa si večer popestrili še z branjem in igranjem družabnih iger. Jutro je prišlo prehitro in vse zaspanke sta prebudili Ajda in Parvati ter Neca Falk. Ker je bila sobota, se nam ni nikamor mudilo, no samo domov na zajtrk.

Nova priložnost za noč v knjižnici bo spet naslednje leto.

Dostopnost