Pouk za učence od 6. do 9. razreda

Spoštovani,

posredujem vam nekaj navodil za delo v naslednjem tednu.

• V tednu od 19. do 23. 10. 2020 bo za učence od 6. do 9. razreda potekal pouk na daljavo.  Pouk bo potekal preko spletnih učilnic Arnes. Učenci do učilnic dostopajo s svojim AAI računom, ki so ga dobili v šoli. Za morebitna vprašanja v zvezi z AAI računi se obrnite na šolskega računalnikarja Francija Mošnika (franci.mosnik@guest.arnes.si).
  • Učenci so dolžni redno spremljati navodila učitelja in kontaktirati z učitelji preko spletnih učilnic ter opraviti dane zadolžitve.
  • V primeru kakršnekoli stiske se učenci ali starši lahko obrnete na šolsko svetovalno delavko Polono Markovič (polona.markovic@os-kdk.si).
  • Dodatna strokovna pomoč za učence z odločbami se bo izvajala ob upoštevanju vseh higienskih ukrepov za preprečevanje širjenja virusa v dogovoru z učiteljem DSP (na daljavo ali v šoli).
  • Odjavo prehrane za učence, ki se šolajo na daljavo, bomo uredili na šoli.
  • Če potrebujete računalniško opremo za izobraževanje na daljavo, se obrnite na šolsko svetovalno delavko Polono Markovič (tel: 040 188 174).
  • V primeru dodatnih pojasnil se lahko obrnete na ravnateljico (sonja.sorli@os-kdk.si) ali pomočnico ravnateljice (alenka.plevnik@os-kdk.si)

V tednu od 26. 10. do 1. 11. so jesenske počitnice. V kolikor bodo kakršnekoli spremembe, boste o njih obveščeni preko šolske spletne strani in razrednikov.

V upanju, da se vidimo 2. 11. 2020, vam želim prijetno delo.

Ravnateljica Sonja Šorli