horso by themepul

11. 6. 2024 – KDK-jev ŽIV ŽAV

V torek, 11. 6. 2024, bomo izvedli KDK-jev ŽIV ŽAV.

Upamo, da vreme zdrži in ga bomo izvedli na šolskem igrišču, v nasprotnem primeru, bo ŽIV ŽAV v šolski veliki telovadnici in v šolski jedilnici.

Nastopali bodo vaši otroci, devetošolci pripravljajo presenečenje, pripravljen pa je tudi srečelov, ki bo popestril dogajanje.

Na tem mestu bi se radi zahvalili vsem donatorjem za dobitke. Ti bodo letos zopet bogati. Dobitke ste prispevali:

Nolit-Nova literatura (MBS Vzdrževanje d.o.o.), Moje-lece.si (VALLIS MG d.o.o.), Baza športa, Squashland, L’oreal, City Park, Uriela tattoo studio, Cineplexx, Nohea photography – Nika Urh fotografske storitve, Sossa Eyewear, Gostilnica Orle, Sombrero, SavaRe, Zavarovalnica Sava, PRVA Osebna zavarovalnica, d.d., Eurolux, E.Leclerc, AMC Slovenija, Martin Peterca s.p. avtomehanika, avtokleparstvo, avtoličarstvo, Judo klub Golovec, Fleksi ritmična gimnastika, Fotona d.o.o., družina Škrijelj, družina Hribar, Stanković Emina, založba Didakta, Mass d.o.o., Kino Šiška, Petrol d. d., ŽOK Tabor.

Podprite naše otroke. Obiščite nas in uživajte z nami v živ žav-u.

Erika Golob

Dostopnost