horso by themepul

Prvenstvo v malem in velikem atletskem šolskem pokalu

V sredo, 17. 5. 2023, smo se udeležili področnega tekmovanja v atletiki. Pri mlajših učencih se je tekmovanja udeležilo vseh sedem prijavljenih. Pri starejših je šolo zastopalo 18 tekmovalcev naše šole. Prav vsi tekmovalci so svojo šolo predstavljali po njihovih najboljših močeh kar se je na koncu odrazilo tudi z dobrimi rezultati. V šolo smo se vrnili s štirimi posamičnimi medaljami (vorteks, 1000 m, 60 m, 300 m) in eno ekipno (štafeta starejših učencev 4 x 100 m) ter zelo dobrih rezultatov (štiri četrta mesta in eno peto mesto …).

Vse rezultate in podrobnosti lahko najdete tudi na povezavi https://www.timingljubljana.si/rezultati.aspx?IDtekme=5273&tip=E

Čestitke še enkrat vsem tekmovalcem za dosežene rezultate!

Post Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost