horso by themepul

Spomladanski ŽIV-ŽAV – 25. maja 2023 ob 17:00

V četrtek, 25. 5. 2023, popoldne bomo izvedli težko pričakovani Pomladni ŽIV-ŽAV. Prireditev se začne na šolskem igrišču ob 16.00 in se predvidoma zaključi ob 18.00. Nastopajoči in tisti, ki sodelujejo pri pripravi, naj v šolo pridejo ob 15.45.

Dogajalo se bo:

· KDK ima talent,

· pomladanska tržnica, kjer boste našli izdelke učencev,

· Daj – dam: izmenjevalnica rabljenih oblačil, igrač in knjig,

· bogat srečelov z glavno nagrado laserski tiskalnik,

skratka pravi ŽIV-ŽAV.

Za prigrizke in pijačo bodo poskrbeli devetošolci, ki si bodo z zaslužkom olajšali finančno breme valete.

Želimo si, da pridete v čim večjem številu.

Lep pozdrav do četrtka,

Erika Golob OŠ KDK

Zahvaljujemo se donatorjem; MBS Vzdrževanje d.o.o., Bauhaus, Woop, Gaia naturelle, Sossa Eyewear, Restavracija Cesarsko mesto, Hiša lepote Porenta, Sombrero, Zavarovalnica Grawe, Kopija – nova, Založba Rokus Klett, Pro hort, Mohorjeva družba, Avtopralnica BTC, Judo klub Golovec, ŠD Fleksi, Volleyball Ljubljana Tabor, Gostilnica Orle, Interšport, DM, Frizerstvo Janja, Janja Sabol, s. p. , Prima Frizerski salon, Baza, Cacao, Sadje, zelenjava, Založba Sanje, Založba Sodobnost, Založba Didakta, DeweSoft, Gostilna pri Kovaču, Avtošola Ježica, ELeclerc in morda še kdo:)

Dostopnost