horso by themepul

Delavnice o tolerantnosti

Učenci 9. a in 9. b razreda so se 10. 5. 2023 v okviru projekta Korak k sončku udeležili predavanja in delavnice na temo tolerantnosti v izvedbi Amnesty International. Uvodno predavanje je bilo namenjeno človekovim pravicam. Učenci so zanimivo podajali in argumentirali odgovore na to temo. Poudarek predavanja in delavnice je bil na predsodkih, stereotipih in nestrpnosti v naši družbi. Učenci so razmišljujoče razpravljali ter si med seboj izmenjevali mnenja, dileme, pomisleke. V skupinski dinamiki reševanja določene problematike so bili preudarni, polni idej o spremembi določenega vedenja naše družbe. Vsi smo se strinjali, da se moramo med seboj bolj spoštovati in biti bolj tolerantni drug do drugega. Gospa Liza je bila zelo zadovoljna s sodelovanjem in odzivi devetošolcev.

Post Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost