horso by themepul

Izjava združenja ravnateljev 10. 11. 2021

Spoštovani starši,

Zaposleni na OŠ Karla Destovnika – Kajuha se zavedamo, da je situacija v kateri smo se znašli za vse vas in nas zelo stresna. Želeli bi, da veste, da bomo zaposleni na naši šoli vedno delovali v korist vaših/naših otrok, hkrati pa smo dolžni izvrševati odloke in zakone naše države.

Zavedamo se, da imate starši glede vseh zapovedanih ukrepov različna mnenja, kar spoštujemo. Naprošamo pa vas, da jih vsemu navkljub sprejmete kot del prizadevanj k skupnemu cilju – da pouk izvajamo v prostorih šole.

Na podrobnejša navodila glede izvajanja samotestiranja v šoli še čakamo.

S prijaznimi pozdravi,

Vodstvo šole

Posredujemo vam tudi izjavo združenja ravnateljev, ki je nastala po včerajšnjem sestanku s predstavniki MIZŠ in NIJZ.

IZJAVA

Dostopnost