horso by themepul

Obvestilo – maske in samotestiranje

Spoštovani starši in skrbniki!

Vlada Republike Slovenije je 6. 11. 2021 sprejela nov Odlok o začasnih ukrepih za preprečevanje in obvladovanje okužb z nalezljivo boleznijo COVID-19 (UL RS št. 174/2021).

ODLOK

Od ponedeljka, 8. 11. 2021, so tako za vse učence, v vseh prostorih šole (skupni prostori in matične učilnice) zaščitne maske obvezne. Dovoljene so zgolj kirurške maske in FFP2 tip maske. Maske iz blaga niso več dovoljene.

Uporaba zaščitne maske pri izvajanju vzgojno-izobraževalne dejavnosti ni obvezna za osebe, ki izvajajo športno vadbo.

Samotestiranje se v tednu od 8. do 12. 11. 2021 ne spreminja. Spremeni se po 15. 11. 2021, o čemer prejmete ločeno obvestilo.

Verjamem, da bomo s skupnimi močmi, pozitivnim pristopom in v duhu medsebojnega zaupanja poskrbeli za zdravje naših otrok in da bo pouk na šoli še naprej potekal nemoteno. Do sedaj nam je uspevalo zelo dobro.

Lep pozdrav,

Sonja Šorli, ravnateljica

Dostopnost