horso by themepul

Spoštovani starši!

Za otroke, katerih oba starša opravljata delo, ki je pomembno za delovanje družbe in države v izrednih razmerah (zdravstveni delavci, zaposleni v civilni zaščiti, vojski, policiji …), bo organizirano nujno varstvo otrok.

Nujno varstvo učencev se izkazuje s pisno izjavo delodajalca, pri kateremu so starši zaposleni (izjavo pridobita starša). Edini pogoj, da se lahko učenec vključi v nujno varstvo je, da je zdrav, in da ne kaže znakov bolezni. Če starši izpolnjujete pogoje, mi to sporočite na e–naslov sonja.sorli@os-kdk.si, vsaj 24 ur pred potrebo po varstvu, prijavi priložite tudi potrdilo oz. izjavo, ki potrjuje upravičenost. Prosimo, da poleg datuma navedete tudi čas prihoda in odhoda vašega otroka.

Kje se bo varstvo za te otroke izvajalo, vas bomo obvestili po predhodnem dogovoru z Mestno občino Ljubljana.

Sonja Šorli, ravnateljica

Pripenjamo še URADNO IZJAVO PEDIATROV

Dostopnost