horso by themepul

Področno tekmovanje v atletiki

V sredo, 29.5.2024, je na stadionu ŽAK v Ljubljani potekalo področno tekmovanje v atletiki za osnovne šole. Iz naše šole se je na tekmovanje uvrstilo 5 učenk in 3 učenci. Žal sta zaradi poškodbe dva učenca tekmovanje izpustila.

Tanika Vizgirda je z odličnim tekom na 60 m med starejšimi deklicami osvojila 2. mesto. Julija Hribar je bila v teku na 600 m za mlajše deklice izvrstna tretja. Špela Pintač je v teku na 1000 m za starejše deklice zasedla 8. mesto. Prav tako si je Lea Krajnik Kolenc iz priborila 8. mesto v suvanju krogle za starejše deklice. Dimitrij Buzalkov iz je osvojil 9. mesto v suvanju krogle za starejše dečke. Natalija Škofic je bila v skoku v daljino za mlajše deklice 18.

Vsem tekmovalcem in tekmovalka iskreno čestitamo!

Barbara Perhaj

Post Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost