horso by themepul

Nacionalno preverjanje znanja

Obvestilo za učence 6. a in 6. b ter 9. a in 9. b razreda za preverjanje NPZ.

Na dan pisanja pridete učenci v šolo ob 8:10. Pred garderobnimi omaricami se preobujete v šolske copate in pred razredom, v katerega ste razporejeni mirno počakate na učitelja. Seznami bodo objavljeni na oglasni deski pred jedilnico ter na zunanji strani vrat razredov.

Preizkus pišete od 8:20 – 9:20

UČENCI, BODITE TOČNI!

Časovnica pisanja NPZ

danpredmetDovoljeni pripomočki
7. 5. 2024SLOVENŠČINAModro ali črno pisalo
9. 5. 2024MATEMATIKAModro ali črno pisalo, navadni svinčnik, geotrikotnik, šestilo, ravnilo, radirka, šilček. Žepno računalo NI dovoljeno.
13. 5. 2024ANGLEŠČINAModro ali črno pisalo
danpredmetDovoljeni pripomočki
7. 5. 2024SLOVENŠČINAModro ali črno pisalo
9. 5. 2024MATEMATIKAModro ali črno pisalo, navadni svinčnik, geotrikotnik, šestilo, ravnilo, radirka, šilček. Žepno računalo NI dovoljeno.
13. 5. 2024ZGODOVINAModro ali črno pisalo

Pri pisanju NPZ ni dovoljena uporaba pisala, ki deluje po principu piši-briši in vsebuje gel, občutljiv na toploto, zaradi česar se spreminja vidnost besedila do te mere, da lahko v celoti »izgine« iz preizkusa. Učenci med pisanjem NPZ ne smejo imeti pri sebi mobitelov in ročnih ur.

Učenci 7. in 8. razredov ta dan v šolo pridete ob 8:10 in greste čim prej v učilnice, kjer boste imeli pouk 1. šolsko uro po prilagojenem urniku. Pouk bo potekal po urniku, začetek je s 1. šolsko uro (ta dan učenci nimajo predur). 1. šolska ura bo podaljšana za 15 minut (8:20 – 9:20).

Učenci razredne stopnje (1. – 5. razred) imajo pouk po urniku.

Ljubljana, 24. april 2024    

Nina Grum, ravnateljica

Post Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost