horso by themepul

Šolsko in državno tekmovanje Strogo zaupno

V soboto, 23. 3. 2024, smo na naši šoli uspešno izvedli državno tekmovanje Strogo zaupno – kriptografija. Tekmovanja so se udeležili učenci od 1. do 9. razreda, dijaki in študentje. Vseh prijavljenih tekmovalcev je bilo 161.

Šolsko tekmovanje je potekalo v petek, 8. 3. 2024. Na šolskem tekmovanju je tekmovalo 35 učencev od 1. do 9. razreda. Z naše šole so se na državno tekmovanje uvrstili:

Maša Šenk in Lukas Kalaš, oba 1. a, Vid Pavlin Lapajne, 2. a in Leonora Reyhani iz 2. b, David Ponikvar, 3. b, Nika Kušar, 4. a, Žana Dekleva, 5. a, Tine Ronchi, 6. b, Ana Ribič, 7. a, Merala Hadžiahmetović, 8. a ter Samuel Kulla Žagar, 9. a in Linda Plestenjak, 9.b.

Znani so uradni rezultati z državnega tekmovanja:

  • Vid Pavlin Lapajne (2. a)  in Žana Dekleva (5. a) sta dosegla zlati državni priznanji,
  • Samuel Kulla Žagar (9. a) je dosegel srebrno državno priznanje.

Ostali tekmovalci so dobili priznanje za sodelovanje na državnem tekmovanju.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitam za vse dosežke.

Vodja tekmovanja na šoli

Bernarda Menegalija

Dostopnost