horso by themepul

Pomladna prepevanja 2024

Otroški pevski zbor je v petek, 22. marca 2024, nastopil na Pomladnih prepevanjih, območnem srečanju otroških, mladinskih in srednješolskih pevskih zborov, ki je od 18. do 22. marca potekalo v Zavodu sv. Stanislava Ljubljana – Šentvid. Zbor pod vodstvom Marije Tratnik Rupar in ob klavirski spremljavi Janet Neubauer se je predstavil s tremi skladbami: z gorenjsko ljudsko Preljubi Šent Lenart (prir. Katja Gruber), s skladbo Zvonček Avgusta Lebana (besedilo Ratko Brus) in z Našo putko skladatelja Jakoba Ježa na besedilo Dragice Sojer. Pevci so prisluhnili tudi sovrstnikom z drugih osnovnih šol in ob zaključku navdušili s skupno pesmijo Jožeta Privška Nebo (besedilo Gregor Strniša).

Posnetki pesmi

Pred dvorano Matije Tomca

Post Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost