horso by themepul

Sejem Altermed in Flora

V soboto, 16. 3. 2024, smo se v sklopu Ekošole udeležile sejma Altermed & Flora v Celju. Šolo smo zastopale Julija, Parvati, Andrijana, Katija in Ajda. Z učiteljico Barbaro smo se z vlakom odpeljale v Celje, kjer so nas že čakale učiteljice Polona, Bernarda in Vesna. Skupaj smo pripravile našo stojnico, kjer smo predstavljale mlečne izdelke. Kot prve smo se predstavile na odru, kjer smo odigrale pesem Mleko od Andreja Rozmana – Roze ter odrecitirale nekaj svojih rim na temo mleka. Sledil je ogled sejma in promoviranje naših izdelkov. Zaključile smo s kuharsko točko v demo kuhinji, kjer smo obiskovalcem pripravile vročo čokolado s penicami.

Ajda, 7. b, Julija, 7. a, in Parvati, 9. b

Post Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost