horso by themepul

ODPOVED ZIMSKE (SMUČARSKE) ŠOLE V NARAVI

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da smo žal primorani odpovedati zimsko šolo v naravi, ki je načrtovana za šestošolce od 26. 2. do 1. 3. 2024 na smučišču Areh. Kljub našim prizadevanjem, pripravam in željam, trenutne razmere na smučišču žal ne zagotavljajo varnih in ugodnih pogojev za smučanje, prav tako pa vremenska napoved ne obeta izboljšanja.

Zimska šola v naravi je za našo šolo pomembna tradicija, saj je priložnost, da naši učenci spoznajo čare smučanja in se naučijo novih veščin na snegu. Da bomo s tradicijo nadaljevali, bomo letošnjim šestošolcem omogočili izvedbo zimske šole v naravi v naslednjem šolskem letu, na katero se bodo učenci prijavili septembra 2024.

Denar za letošnjo zimsko šolo vam bomo vrnili v celoti. Če ste si smučarko opremo sposodili v šoli, jo lahko učenci prinesejo učiteljici Skala v tednu od 26. 2. – 1. 3. 2024.

Učenci tako pridejo po počitnicah v ponedeljek, 26. 2. 2024,  normalno v šolo, kjer bodo imeli pouk po urniku.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Prijazen pozdrav,

Nina Grum (ravnateljica) in Nataša Skala (vodja zimske šole v naravi)

Dostopnost