horso by themepul

Festival športa, 8. 9. 2023

Učenci 4. in 5. razredov so se po dveh urah pouka odpeljali v Tivoli, kjer je potekala prireditev Festival športa v okviru projekta Ljubljana je šport.

V parku Tivoli so različna športna društva predstavljala bolj in manj znane športe. Učenci so se lahko v njih preizkušali in jih tako aktivno spoznavali. 

Naši učenci so se preizkusili v sedeči in običajni košarki, sedečem curlingu, balinanju, namiznemu tenisu, plesu s pom pomi. Učenci so se preizkusili tudi v skakanju na skakalnici ter si ogledali vratolomne trike profesionalnih kolesarjev.

Na koncu je vsak učenec dobil tudi banano in sladoled.

Zapisala: Bernarda Menegalija

Po dopoldanskem delu so se festivala udeležili naši zaposleni. Naša šola se je športnih iger za zaposlene udeležila z odbojkarsko ekipo, sestavljeno iz deset igralcev, ki so dosegli odlično 5. mesto. 

Post Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost