Dragi učenci, spoštovani starši!

V petek, 1. 9. 2023, ponovno odpiramo šolska vrata. Ta dan bo pouk potekal po spodnjem razporedu:

• Za učence 1. razreda bo slavnostni sprejem ob 9.15 v jedilnici šole;
  • Za učence od 2. do 9. razreda se pouk začne ob 8.20. Vsi učenci se zberejo na šolskem igrišču, kjer jih bo pozdravila ravnateljica in razredniki. V primeru slabega vremena bo sprejem učencev v veliki telovadnici.

Prvi dve uri bo pouk z razrednikom v matičnih učilnicah, nato pa po urniku. Ta dan ni izbirnih predmetov.

Učenci prinesejo s seboj vse šolske potrebščine po urniku in copate.

V petek, 1. 9. 2023, bomo organizirali tudi:

• jutranje varstvo (za učence 2. in 3. razredov),
  • šolsko prehrano in
  • podaljšano bivanje (le za prijavljene učence). Učenci bodo podaljšano bivanje lahko zapustili glede na sporočilo staršev zapisano v beležki.

Starši učencev 2. in 3. razreda v šolo ne vstopate. Otroka bo v oddelek podaljšanega bivanja prišla iskat receptorka, vi ga počakate pred vhodom.

Učenci 4. in 5. razreda so v podaljšanem bivanju lahko do 15. ure.

OBVESTILO OB ZAČETKU LETA

URNIK 1. ŠOLSKI DAN