horso by themepul

Danes smo vstali ob 7. uri. Nato smo se hitro uredili in šli na zajtrk. Ko smo pojedli zajtrk, smo se odpravili na enourni pohod v Tamar. Med potjo smo uživali v čudoviti naravi in razgledu na mogočne gore. Na poti smo se razdelili v dve skupini. Ena skupina se je odpravila plezat na naravno steno, druga skupina se je odpravila naprej do koče v Tamarju. Nato sta se skupini zamenjali. Sledilo je kosilo pri koči v Tamarju na katerem se nam je pridružila tudi gospa ravnateljica in gospa Barbara. Po kosilu smo se odpravili še k slapu, ki je ob enem tudi izvir reke Nadiže. Pozno popoldne smo se vrnili v dom, kjer smo imeli krajši počitek. Po večerji smo imeli turnir med dvema ognjema in nekaj ostalih iger. Sedaj se bomo počasi odpravili k nočnemu počitku, ki si ga danes res zaslužimo.

Post Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost