horso by themepul

Finale v atletiki

Danes, 26.5.2023 je na ŽAK-u potekalo finale v atletiki za ljubljanske osnovne šole. 

Naši učenci in učenke so odlično zastopali našo šolo. 

Uroš Jugović je v teku na 1000m za starejše dečke osvojil 7. mesto, Špela Pintač je v skoku v višino za mlajše deklice osvojila 8. mesto, Nik Munda Hvala je v skoku v višino za starejše dečke osvojil 8. mesto.

Miroslav Stanojević je v teku na 60m za starejše dečke osvojil 3. mesto, Aleks Jelesić je v teku na 300m za starejše dečke osvojil 3. mesto, Kian Mujičić je v metu vorteksa za mlajše dečke osvojil 2. mesto. Moška štafeta 4x100m v postavi Marko Mihael Bilandžić, Miroslav Stanojević, Aleks Jelesić in Nik Munda Hvala je z odličnim tekom in predajami pritekla 3. mesto.

Vsem sodelujočim iskreno čestitamo!!!

Barbara Perhaj

Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420

Post Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost