horso by themepul

Mednarodni dan strpnosti – natečaj

Beno Sinanović, učenec 7. b razreda je na natečaju Mednarodni dan strpnosti- dan za strpnost in prijateljstvo usvojil odlično drugo mesto za pisni izdelek, v kategoriji od 7. do 9. razreda. Tema natečaja je bila Lepa beseda lepo mesto najde. Na natečaju je sodelovalo 212 slovenskih vrtcev in šol. Beno je že velikokrat izkazal svoj talent v pisanju poezije v okviru šolskih prireditev, sedaj pa je njegov talent prepoznala tudi številčna ekipa komisije različnih področij delovanja. Beno s premetavanjem besed nagovarja bralca k razmisleku in mu vzbuja pozitiven pogled na različne stvari v življenju.

Benu čestitamo za izvrsten uspeh in mu želimo še veliko pesniškega poustvarjanja. Svečano odprtje razstave in podelitev plaket nagrajencem natečaja bo 19. maja v Hiši Evropske unije v Ljubljani.

Koordinator projekta na šoli: Janja Sunčič

Post Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost