VABILO NA PREDSTAVITEV UREDITVE ŠOLSKEGA IGRIŠČA

Dragi učenci in starši!

Se še spomnite jesenskih delavnic, na katerih smo skupaj načrtovali  🖍📏📐 šolsko igrišče? Sedaj imamo pripravljen DELOVNI PREDLOG O UREDITVI IGRIŠČA , ki vam bi ga radi pokazali.

Lepo vabljeni v torek, 21. 6., med 17. in 19. uro na šolsko igrišče OŠ Karla Destovnika Kajuha, kjer ga bomo predstavili in vas vprašali za vaše mnenje. Imeli bomo tudi DELAVNICO IZDELOVANJA MAKET – kotička za sedenje in druženje, se igrali različne VODNE IGRE🌊🚿🐟, jedli PALAČINKE🍥🍪 in NAREDILI NAČRT, kako bomo urejali igrišče naslednje šolsko leto.

Lepo vabljeni učenci in starši, da se nam pridružite!
… In, če si še niste uspeli pogledati filmčka z jesenskih delavnic, ki so ga učenci posneli in montirali sami, si ga lahko ogledate na tej povezavi – RE:PLAY FILM🎥📽🎞

*Vse aktivnosti na OŠ Karla Destovnika Kajuha izvajamo Društvo Pazi!park v okviru projekta RE:PLAY, sofinanciranega iz programa Ustvarjalna Evropa, ob podpori OŠ Karla Destovnika Kajuha in Mestne občine Ljubljana.

Hvala za vaše sodelovanje!
Lep pozdrav, Gaja Trbižan

image.png