horso by themepul

PECA – 1. dan

Po turbulentni vožnji z avtobusom smo se nastanili v udobnih sobah CŠOD Peca. Seznanili smo se s hišnim redom in razpakirali stvari. Za kosilo je bila goveja juha in makaronovo meso. Sledil je počitek, med katerim smo igrali košarko ter se zabavali in družili. Po počitku so pripravili popoldanske delavnice. Ena skupina je spoznala geološke značilnosti Koroške, druga šport Disk golf. Za tem je sledila ura prostega časa. Po okusni večerji so nam “zaplenili” telefone :(. Za zaključek dneva smo se odpravili na nočni pohod.

Po večernem programu smo šli na nočni pohod. Ogledali smo si nekaj vhodov v rudnike in prelepo Mežiško dolino. Zvečer so nam prijazni učitelji dovolili ogled LIGE PRVAKOV.

Pa se zaključuje 1. dan. Dom, hrana, delavnice, pohod, vse je super. Počasi se pripravljamo na nočni počitek, da si naberemo moči za nove dogodivščine. Nič nam ne manjka, prav luštno nam je.

Nekaj utrinkov v spodnjih fotografijah. Koroški pozdrav.

Maj in Luka

dav
dav

Pages:

Dostopnost