horso by themepul

Mladinska zveza Brez izgovora organizira poletno taborjenje za mladostnike. Naše poslanstvo je, da mlajše generacije vzgajamo v aktivne državljane, ki znajo kritično razmišljati, pa tudi predlagati rešitve in jih izpeljati, s tem pa pozitivno doprinesti k celotni družbi. Poudarek našega programa je predvsem zdravje mladih v povezavi z okoljem in trajnostnim razvojem, program taborjenja pa bo poln vsebinskih delavnic s to tematiko.

Na taborjenju bomo mlade opremili z veščinami za zdravo preživljanje prostega časa na področju prehrane, gibanja, duševnega zdravja in psihoaktivnih substanc. Krepili bomo njihove socialne veščine in jim ponudili orodja in kompetence za uspešen prehod v srednjo šolo in soočanje z izzivi, ki so povezani z obdobjem mladostništva.

Pozabili pa ne bomo seveda na zabavo, druženje in sproščenost, ki so nedvomno najpomembnejši sestavni deli poletnih počitnic. 😊

INFORMACIJE ZA STARŠE

KDAJ?
Taborjenje bo potekalo v dveh terminih:

  • od nedelje, 1. avgusta, do sobote, 7. avgusta
  • od nedelje, 8. avgusta, do sobote, 14. avgusta

KJE?
Taborni prostor taborniškega Rodu II. grupe Odredov Celje v vasi Kokarje blizu Mozirja. 
Spali bomo v šotorih, prostor pa ima urejeno vso drugo infrastrukturo za naše udobje – kuhinja in sanitarije s toplo vodo.Prevoz je z doplačilom organiziran iz več krajev po Sloveniji (Koper, Postojna, Ljubljana, Celje).

ZA KOGA?
Taborjenje je namenjeno učencem od 6. do 9. razreda, ki bodo po starosti razdeljeni v homogene skupine, program pa bo sestavljen iz ločenih in skupnih aktivnosti.

KOLIKO STANE?
Cena taborjenja je 220 € z DDV na udeleženca, do 30. junija 2021 pa vam nudimo 10 % popust na polno ceno, kar pomeni, da do konca junija za taborjenje odštejete 198 € z DDV. Za udeležence iz socialno ogroženih družin pa je taborjenje brezplačno, saj ga financirata Ministrstvo za zdravje RS in Mestna občina Ljubljana

PRIJAVE IN VEČ INFORMACIJ
Do prijavnice dostopate s klikom na TO POVEZAVO, za vse dodatne informacije glede izvedbe taborjenja pa obiščite našo spletno stran: https://www.noexcuse.si/programi/no-excuse-tabori/
KONTAKTMia Zupančič: 051 318 233 ali mia.zupancic@noexcuse.si

Mia Zupančič

Vodja projekta

Dostopnost