horso by themepul

Projekt Spodbujamo prijateljstvo

 »Izbiraj prijatelje kot svoje knjige: redke toda izbrane.« Angleški pregovor

Učenci 1., 2., in 5. razredov (z razredniki in učitelji podaljšanega bivanja) ter učenci izbirnega predmeta šolsko novinarstvo (pod mentorstvom knjižničarke Marte Gorjup) so v mesecu februarju sodelovali v projektu Spodbujamo prijateljstvo. Pogovarjali smo se o tem, kdo je dober prijatelj, kaj nam pomeni pravo prijateljstvo in kakšni prijatelji smo sami. Vključili smo socialne igre na temo prijateljstva, izdelovali smo ključe dobrega prijateljstva, zapisovali lepe misli in se pogovarjali o vrednotah prijateljstva.

*Eden izmed plakatov, ki so ga izdelali učenci 5. A razreda (Ključ do prijateljstva) je bil izbran za razstavo, ki bo v kratkem v prostorih BTC-ja.

Vsem sodelujočim učencem in učiteljem se zahvaljujem za sodelovanje.

Vodja projekta Anja Valerija Jalšovec

Dostopnost