Možnost toplega obroka v času pouka na daljavo – prijava še vedno možna

Iz Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport smo prejeli okrožnico, katere vsebina se nanaša na zagotavljanje brezplačnega toplega obroka pri pouku na daljavo v času zaostrenih epidemioloških razmer. V sodelovanju z MOL bomo v naslednjem tednu organizirali kuhanje toplih obrokov.

Brezplačni topli obrok – kosilo, pripada učencem, ki imajo v tem šolskem letu subvencionirano šolsko prehrano. Brezplačni topli obrok pripada tudi učencem, ki so nameščeni v rejniško družino.

Učenci se morajo na obrok nujno prej prijaviti. S prijavo učenci/starši privolijo, da občina in šola podatke uporabijo za organizacijo priprave in prevzema toplega obroka. Prijavo oddate preko elektronske prijavnice na tej povezavi.

Prijavljeni učenci, kosilo prevzamete na OŠ Božidarja Jakca, Nusdorferjeva 10, in sicer pri drugem glavnem vhodu (pri telovadnici). Za transportno posodo poskrbi šola.

Ura prevzema od 11. 30 – 12. 30.

Sonja Šorli, ravnateljica

Sklep o kuhanju kosil v šolah