horso by themepul

4. b Dan dejavnosti: Kako dostopati do e – učilnice in vsebin na daljavo.

V torek, 29. 9. 2020, smo v 4. b imeli dan dejavnosti na temo: Kako dostopati do e – učilnice in vsebin na daljavo, da bomo čim bolje pripravljeni (če bo potrebno) na šolo na daljavo. Prilagam nekaj mnenj o dnevu.

Današnji dan mi je bil zelo všeč, ker smo imeli tehniški dan. Šli smo v računalniško učilnico. Naučili smo se, kako priti do spletne učilnice, igrali kvize, reševali preverjanje znanja preko spleta. Sedaj smo pripravljeni na šolo na daljavo! Nenad S.

Danes mi je bilo zelo všeč, ker smo imeli TEHNIČNI DAN. Najbolj mi je bilo všeč, ko smo se učili o tem, kako se prijaviti v spletno učilnico.😉 Nikita Ž.

Danes mi je bilo najbolj všeč, ko smo preko spleta brali o koali in potem reševali kviz. Super je, da smo se naučili, kako se prijavimo v spletno učilnico 😊 Amina B.

Danes sem v šoli zelo uživala in se veliko novih stvari naučila. Komaj čakam, da pridem domov in igram lefo. 😎🙂 Marija M.

Dostopnost