horso by themepul

Zeleni KDK v 6.a

V ponedeljek 11.5. smo kljub malce slabšemu vremenu, na daljavo izvedli tehniški dan, z naslovom Zeleni KDK. Seveda, ker je takšen “čuden čas” je to vsak naredil sam. Najprej smo ponovili svoje znanje o modrem planetu – Zemlja, si prebrali nekaj o planetu Plastika ter si ogledali film na temo problematike odpadkov. Nato je sledil še aktivnejši del nalog s sprehodom v naravo, kjer smo iz neživih materialov izdelali sliko. Nekaj naših izdelkov si lahko ogledate spodaj.

Da pa smo naredili še nekaj dobrega za naše okolje pa smo na sprehodu malce počistili za neodgovornimi obiskovalci pred nami. Očitno se mnogi izmed nas ne zavedajo, da si z metanjem odpadkov v naravo uničujemo lastno naravo in s tem tudi sebe. Želimo si, da bi bilo teh odpadkov vedno manj na naših sprehodih!

6.a KDK

Dostopnost