Finale šolskega rokometnega tekmovanja

Po končanem športnem dnevu, 17.11.2022, smo se učenci in učenke, ki smo zastopali šolo na rokometnom tekmovanju s posebnim avtobusom odpravili na ogled finalnih tekem v Stožice. Ko smo prispeli se je vsak namestil na svoj sedež in čakal, da se tekma začne.

Najprej so se igralci in igralke ogreli in na to se je igra pričela. Najprej so se borile za tretje mesto učenke OŠ Zalog in OŠ Savsko naselje. Kasneje je sledilo še finale fantov OŠ Oskarja Kovačiča in OŠ AŠ. Po tem je sledila še finalna tekma za punce, kjer je šola OŠ Oskarja Kovačiča premagala OŠ Zadobrova. Na koncu je sledila še uradna podelitev in slikanje.

Končno pa smo tudi OŠ KDK dočakali prijetno presenečenje saj smo se slikali z županom.

Arina, 9.a