horso by themepul

Šola v naravi – 4. razred, 2. dan

Ko smo se danes zjutraj zbudili, smo si umili zobe in odšli na zajtrk. Po zajtrku smo odšli na razgledni stolp, ki je bil kar visok ter se malo sprehodili po naselju. Potem smo odšli v hiške in jih pospravili. Hiške sta potem učiteljici tudi ocenjevali. Ocene so bile od 1 do 10, vendar slabše ocene od ni bilo. Potem smo odšli na plavanje, kjer smo vadili različne tehnike plavanja. Po kosilu smo se zunaj igrali različne igre in reševali učni list o Kostanjeviški jami. Zopet je sledilo plavanje. Ker smo bili pridni, smo se lahko tudi spuščali po toboganih. Po večerji smo odšli v Kostanjeviška jamo. Najbolj so nam ostali v spominu netopirji in zgodba o Lojzetovih hlačah.

Komaj čakamo jutrišnji dan!

Video utrinki TUKAJ.

 Luka, Marko in Nejc iz hiške Brawl stars

Dostopnost