horso by themepul

Tabor Zdravih šol 1. kroga

V četrtek, 23. maja 2024, smo na naši šoli gostili tabor učencev in učiteljev Zdravih šol iz vse Slovenije. 12 šol, ki so leta 1993 prve pristopile k Mreži Zdravih šol, se vsako leto srečuje na eni od šol. K nam smo povabili sedmošolce, ki so z našimi sedmošolci sooblikovali različne delavnice, povezane z zdravjem v najširšem pomenu (sproščanje, gibanje, medsebojni odnosi …), učitelje in druge goste pa smo popeljali na sprehod po šoli in po Štepanjskem naselju, ogledali smo si cerkev sv. Štefana v Štepanji vasi in prisluhnili pravemu koncertu, ki ga je za nas priredil kitarist Samuel Kulla Žagar iz 9. a razreda. Takšna srečanja so priložnost tudi za izmenjavo izkušenj, dobrih praks in tkanje novih poznanstev in vezi tako med učenci in učitelji. Utrip dneva si lahko ogledate na povezavi.

Marta Gorjup

Post Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost