horso by themepul

21. 3. 2024 – 6. razred: Športni dan; Planica

Spoštovani starši.

V četrtek, 21.3.2024, bodo imeli učenci 6.a in 6.b športni dan. Oledali si bodo moške kvalifikacije v smučarskih poletih v Planici, to je zelo lepa priložnost, da naši učenci vidijo skakalne junake v živo.

Ker bo športni dan izveden v okviru projekta Ekošole, bo športni dan za učence brezplačen. Da bo športni dan potekal okolju prijazno, je organiziran javni prevoz (z vlakom iz Ljubljane do Jesenic in poseben avtobusni prevoz iz Jesenic do Planice ter povraten avtobus do Jesenic in vlak v Ljubljano. Odhod vlaka je ob 6.23, zato se z učenci dobimo na končni postaji mestnega avtobus št. 9 ob 5.30. Predviden prihod vlaka nazaj v Ljubljano je ob 15.52, prihod v Štepanjsko naselje pa okoli 16.30.

Za ta dan bo šolska prehrana v celoti odpovedana, zato poskrbite, da bodo imeli učenci v nahrbtniku potrebno hrano in pijačo za cel dan. 

Oblečejo (večplastno) in obujejo (pohodni čevlji – “možnost blata” bo velika) naj se vremenu primerno.

V priponki je uradno vabilo.

Lep pozdrav.

Nataša Skala

Dostopnost