horso by themepul

OGLED RTV SLOVENIJA in OBISK SNEMANJA ODDAJE INFODROM

V petek,  6. 10. 2023, smo se z izbirnim predmetom televizijo po pouku odpravili na ogled RTV Slovenija. V preddverju nas je sprejela prijazna uslužbenka RTV in začeli smo z ogledom. Najprej smo si ogledali garderobo, salon za make up in pričeske ter skladišče. V salonu so nam povedali, da so zaradi korone začeli uporabljati naprednejšo opremo. Nato nas je pot vodila v največji studio, v katerem po navadi snemajo kvize in podobne oddaje. Potem so nam razkazali tudi manjše studie, v katerih se ozadje spreminja in studio, v katerem snemajo Dnevnik in vreme ter šport. Kasneje smo smeli vstopiti v uredništvo in pisarno Infodromovcev. Tam smo se preizkusili v vlogi novinarja. Ogled smo zaključili tako, da smo sodelovali pri snemanju Infondoma. Vključili smo se v kader in pomahali. V dnevu smo zelo uživali.

Ajda, 7. b

Post Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost