Končni izlet – 9. razred

Skoraj vsi učenci in učenke 9. razreda smo se 13. 06. 2023 odpravili na zaključni izlet.

Z avtobusom smo se izpred šole najprej odpeljali v Woop escape room, kjer smo se razdelili v 6 skupin in se preizkusli v pobegu iz sobe. Pobeg nam je vse uspel (nekaterim celo večkrat).

Pot smo nadaljevali proti obali, natančneje v Portorož, kjer smo se najprej pomerili v odbojki na mivki. Rezultat ni pomemben, čeprav vsi vemo, kdo je na koncu zmagal!😉 Pomembno je, da smo že na začetku pokazali, da je to naš končni izlet, na katerem se bomo družili, zabavali, uživali in se predvsem dobro imeli. Učenci in učenke so bili skozi cel dan izredno razposajeni in aktivni.

Po odbojki je sledil skok v morje (začuda so ostale šole le posedale in se niso “upale” kopati), da odstranimo mivko in nato zaslužena pica na plaži.

Sledili so vodni športi, kjer se je dodobra izkazala igrivost in povezanost naših učenk in učencev.

Nekateri so si privoščili malce poležavanja na plaži, a večina je nadaljevala z odbojko v plitvini in seveda tudi na mivki.

Na koncu je sledil le še kratek sprehod ob obali do zasluženega sladoleda in odhod domov (kjer smo bili zelo pohvaljeni tudi s strani vodičke).

Verjamem, da se je ta dan vsem prehitro končal in da bo vsem ostal zapisan kot en lep spomin na šolo.

Post Comment