horso by themepul

Tekmovanje za čiste zobe

Šolsko leto se hitro približuje h koncu, zato smo tudi na naši šoli dobili zmagovalni razred v tekmovanju Za čiste zobe ob zdravi prehrani. Najbolj vestno smo letos ščetkali zobe učenci 4. b, zato smo si prislužili prav posebno nagrado.

V torek, 30.5.2023, smo bili povabljeni na zaključno prireditev v Halo Tivoli, ki poteka že 38. leto, organizira ga Stomatološka sekcija Slovenskega zdravniškega društva. V Hali Tivoli so nam nepozabno predstavo pripravili akrobati iz skupine Dunking Devils, za dobro “žurko” pa je poskrbela skupina Polkaholiki. Učenci so veliki oboževalci omenjene akrobatske skupine, zato so izkoristili priložnost in jih poprosili za avtogram.

Verjamem, da bo učencem ta dan ostal v lepem spominu in si bodo od sedaj naprej še raje umivali zobe!

Post Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost