horso by themepul

DELAVNICE ZA RADOVEDNE

DEJAVNOSTI ZA NADARJENE UČENCE  

V četrtek, 29. septembra 2022,  bomo ob 14. uri  pričeli z Delavnicami za radovedne. Prva letošnja delavnica bo namenjena našim načrtom in pričakovanjem v tem šolskem letu, dotaknili pa se bomo tudi veselošolske teme o Jožetu Plečniku. Delavnica bo trajala dve šolski uri.

Kot ste že seznanjeni, bomo v sklopu delavnic izvedli tudi obiske različnih dogodkov oz. ustanov. Prvi bo že v petek 30. septembra 2022, ko poteka Noč raziskovalcev. Obiskali bomo Kemijski inštitut in se udeležili dveh delavnic: Barvila v živilih in Kaj in kako raziskujemo z jedrsko magnetno resonanco. Obisk bo v popoldanskem času, od 14. do predvidoma 17.30 ure (skupaj s potjo). Učenci potrebujejo urbano za dve vožnji. Prosim vas, da mi odločitev o obisku Kemijskega inštituta sporočite do torka, 27. septembra, saj moramo javiti število udeležencev.

Marta Gorjup

Dostopnost