horso by themepul

Najuspešnejši učenci naše šole obiskali sobe pobega v Woopu

V torek, 14. 6., smo učenci, ki smo dosegli izjemne dosežke na različnih tekmovanjih za nagrado odšli v “escape room” v Woop.

Peš smo se odpravili do Woopa, kjer smo se razdelili v štiri skupine. Sobe so bile: Kamen modrosti, Izgubljeno mesto Atlantida, Tovarna čokolade in Profesorjeva misija. Imeli smo se odlično, definitivno bi šla še enkrat!

Katja Češnovar, 7. b

p.s.

Učitelji smo zelo ponosni na dosežke naših učencev, zato smo se odločili, da jih letos nagradimo za njihove izjemne dosežke ter jih peljemo v sobe pobega v Woop. Kriterij je bil kar visok, saj smo želeli izpostaviti le učence, ki so dosegli vrhunske rezultate na svojem področju.

Denar za obisk sobe pobega je prispeval Šolski sklad.

Verjamemo, da bo tudi ta pozornost pokazala učencem, da tudi učitelji cenimo njihovo delo in rezultate ter smo ponosni, da širijo dober glas o naši šoli.

Bernarda Menegalija

Dostopnost