horso by themepul

Obvestila za prvi šolski dan

URNIK PRIHODOV V ŠOLO

URNIK 1. DAN

Učence 1. razreda vabimo na SLAVNOSTNI SPREJEM, ki bo 1. septembra 2021 ob 10.30 v jedilnici šole.

POUK ZA UČENCE od 2. do 3. razreda se začne v sreda, 1. septembra 2021 ob 8.30 uri.

Pouk bo v matičnih učilnicah, učenci s seboj prinesejo vse šolske potrebščine in copate.

POUK ZA UČENCE od 5. do 9. razreda se začne v sredo, 1. septembra 2021 ob 8.30 uri

Prvi dve uri bo pouk z razrednikom v matičnih učilnicah, nato pa po urniku. (Urnik bo obešen na vhodnih vratih v šolo.) Ta dan ni izbirnih predmetov. Učenci prinesejo s seboj vse šolske potrebščine po urniku in copate.

V sredo, 1. septembra 2021, bomo organizirali tudi:

  • JUTRANJE VARSTVO (za učence 2. razredov),
  • ŠOLSKO PREHRANO in
  • PODALJŠANO BIVANJE (do 16.30 ure).

Učencem želimo prijeten začetek novega šolskega leta.

Ljubljana, 30. 8. 2021                                                                                                                                                                                              Sonja Šorli, ravnateljica

Dostopnost