horso by themepul

Delo od 9. 11. 2020 dalje

Dragi učenci in spoštovani starši!

Po odločitvi ministrice za šolstvo, znanost in šport, bo pouk od 9. 11. 2020 dalje za vse učence potekal na daljavo.

Obvestilo o delu na daljavo MIZŠ

Učenci in starši boste navodila za delo prejeli od svojih razrednikov po e-pošti. Prosimo vas, da preverite zapisan e-naslov v eAsistentu, da bo e-pošta prišla na pravi naslov. V primeru, da ne dobite navodil od razrednika, se prosimo, vi obrnite nanj. Vsi e-naslovi delavcev so na spletni strani šole v zavihku O šoli – Zaposleni – Učitelji.

Poslovni čas zavoda v času dela na daljavo:

Vsak delovni dan od 8.30 do 13.00

Uradne ure:

Vsak dan med 10.00 in 12.00

Kontaktni podatki:

Če potrebujete nasvet ali pomoč šolske svetovalne delavke ali če potrebujete računalniško opremo za izobraževanje na daljavo, se obrnite na šolsko svetovalno delavko Polono Markovič (polona.markovic@os-kdk.si) ali pokličete na številko 040 188 174. 

Uradne ure šolske svetovalne delavke v času dela na daljavo:

PONEDELJEK, SREDA, PETEK med 9.00 in 13.00

Za vsa dodatna pojasnila se lahko obrnete na ravnateljico (sonja.sorli@os-kdk.si) ali pomočnico ravnateljice (alenka.plevnik@os-kdk.si).

Obvestilo o prehrani za socialno ogrožene

Prijavnica za prehrano za zagotavljanje toplega obroka

Obvestilo o pomoči v stiski

Skupaj zmoremo!

Vodstvo šole

Dostopnost