Dragi učenci in spoštovani starši!

Po odločitvi ministrice za šolstvo, znanost in šport, bo pouk od 9. 11. 2020 dalje za vse učence potekal na daljavo.

Obvestilo o delu na daljavo MIZŠ

Učenci in starši boste navodila za delo prejeli od svojih razrednikov po e-pošti. Prosimo vas, da preverite zapisan e-naslov v eAsistentu, da bo e-pošta prišla na pravi naslov. V primeru, da ne dobite navodil od razrednika, se prosimo, vi obrnite nanj. Vsi e-naslovi delavcev so na spletni strani šole v zavihku O šoli – Zaposleni – Učitelji.

Poslovni čas zavoda v času dela na daljavo:

Vsak delovni dan od 8.30 do 13.00

Uradne ure:

Vsak dan med 10.00 in 12.00

Kontaktni podatki:

Če potrebujete nasvet ali pomoč šolske svetovalne delavke ali če potrebujete računalniško opremo za izobraževanje na daljavo, se obrnite na šolsko svetovalno delavko Polono Markovič (polona.markovic@os-kdk.si) ali pokličete na številko 040 188 174. 

Uradne ure šolske svetovalne delavke v času dela na daljavo:

PONEDELJEK, SREDA, PETEK med 9.00 in 13.00

Za vsa dodatna pojasnila se lahko obrnete na ravnateljico (sonja.sorli@os-kdk.si) ali pomočnico ravnateljice (alenka.plevnik@os-kdk.si).

Obvestilo o prehrani za socialno ogrožene

Prijavnica za prehrano za zagotavljanje toplega obroka

Obvestilo o pomoči v stiski

Skupaj zmoremo!

Vodstvo šole