horso by themepul

Valvasorjev dom pod Stolom

Letos nam sankanje ni bilo namenjeno, a vseeno smo ga odlično nadomestili z lepim vremenom in s krasnimi razgledi.

Kmalu na začetku poti smo se razdelili v dve skupini, ena skupina je turo podaljšala za približno eno uro hoje proti arheološkemu najdišču Ajdna. Tam smo bili nagrajeni s prelepimi razgledi; na eni strani smo opazovali najvišji vrh Karavank – Stol, na drugi pa nas je očaral pogled na Zgornjesavsko dolino s Triglavom v ozadju. Druga skupina ni bila nič kaj prikrajšana, saj se je med tem časom že sladkala s sirovimi štruklji na Valvasorjevem domu 🙂

Čestitke vsem skupaj in hvala PD Matica z vodniki in mentorji za odlično vodenje in dobro družbo 🙂

Se vidimo zopet marca, mogoče pa nas takrat preseneti sneg 🙂

btrhdr
btrhdr
btr
btr
btr
rbt
btrhdr
btrhdr
btr
rbthdr
btrhdr
btr

Dostopnost