horso by themepul

V petek smo imeli Hugo, Alina, Tija in jaz kolesarski dan. Šli smo v mesto. Tam so bile stojnice, pri katerih je bil en ali pa dva učitelja. Povedali so nekaj o prometu. Bilo mi je všeč. Ko smo se vrnili, je enemu učencu počila zadnja guma. Z učiteljico sta se v šolo vrnila peš.

Tarik

Bil je evropski teden mobilnosti, zato smo se s šolo odpravili na kolesarski krog po mestu. Ko smo se vozili po mestu, smo se ustavljali na različnih informacijskih točkah. Na njih so nam kaj povedali in tudi kaj smo dobili. Na zadnji informacijski točki so nam pokazali, kako se oživlja. Ko smo se vračali nazaj, je med potjo enemu počila guma.

Tija

Bil je evropski teden mobilnosti. Z razredom smo šli na kolesarski krog po mestu. Imeli smo 9 točk/stojnic, na katerih smo se ustavljali in pogovarjali. Na zadnji postaji so nam povedali in pokazali, kako se oživlja. Po poti nazaj je enemu počila guma.

Alina

Dostopnost