Rezultati s šolskega in državnega tekmovanja VZORCI

Na šoli smo uspešno izvedli šolsko tekmovanje (10. 1. 2020) ter v petek 24. 1. 2020 tudi državno tekmovanje Vzorci (prepoznavanje vzorcev).

To tekmovanje je novo in je bilo izvedeno s strani Matheme, Zavod za popularizacijo matematike, tako kot Matemček in Logična pošast.

Na šolskem tekmovanju je sodelovalo 31 tekmovalcev.  Na državno tekmovanje, ki je potekalo v šoli, se je uvrstilo 26 tekmovalcev.

Rezultati z državnega tekmovanja:

– zlatih državnih priznanj tokrat ni bilo

– 15 učencev je prejelo srebrno državno priznanje

1.RAZRED: Žana Dekleva (1. a)

2. RAZRED: Tine Ronchi (2. b), Iva Zupančič (2. b)

3.  RAZRED: Julija Hribar (3. a), Ajda Jokhadar (3. b), Matic prebil (3. b) in Nikita Žužman (3. b)

4. RAZRED: Špela Pintač (4. a), Matevž Lah (4. b), Jure Novak (4. b)

5. RAZRED: Aleks Crček Pilih (5. a), Aljaž Dekleva (5. a), Erik Totter (5. a), Linda Plestenjak (5. b)

8. RAZRED: Vid Verstovšek (8. b)

– 11 učencev je prejelo priznanje za sodelovanje

Žal se državnega tekmovanja niso mogli udeležiti učenci 6. razredov, ker so bili v zimski šoli v naravi.

VSEM TEKMOVALCEM ČESTITAM!

Vodja tekmovanja na šoli: Bernarda Menegalija