Rezultati s šolskega tekmovanja – Matemček

V petek, 8. 11. 2019, je potekalo šolsko tekmovanje iz prostorske predstavljivosti – Matemček.

Na šolskem tekmovanju je sodelovalo 36 učencev. Dosegli so sledeče rezultate:

1. razred –  5 učencev (5 bronastih priznanj, Žana Dekleva in Ikki Nakajima Dimc uvrščena na državno tekmovanje; mentorica ga. Vesna Blatnik)
  2.  razred – 2 učenca  (2 bronasti priznanji, Tine Ronchi uvrščen na državno tekmovanje)
  3.  razred – 7 učencev (6 bronastih priznanj, 1 priznanje za sodelovanje, Nikita Žužman uvrščen na državno tekmovanje)
  4.  razred – 8 učencev (4 bronasta priznanja, 4 priznanja za sodelovanje; Nikola Davidovič uvrščen na državno tekmovanje)
  5.  razred – 9 učencev (7 bronastih priznanj, 2 priznanji za sodelovanje, Leo Verstovšek in Erik Totter uvrščena na državno tekmovanje)
  6.  razred – 3 učenci (3 bronasta priznanja, Maj Abbas Jokhadar in Uroš Jugović uvrščena na državno tekmovanje
  7.  razred – 1 učenec (1 bronasto priznanje, Tilen Totter uvrščen na državno tekmovanje)
  8.  razred – 1 učenec (1 bronasto priznanje, Leo Verstovšek uvrščen na državno tekmovanje)

Vsem tekmovalcem čestitam za dosežene rezultate. Državno tekmovanje bo potekalo v soboto, 23.11. 2019, na Osnovni šoli Sostro.

Mentorica in vodja tekmovanja na šoli Bernarda Menegalija