Spoštovani starši,
pošiljava vam nekaj utrinkov s prvega dne šole v naravi. Učenci so varno prispeli, se namestili in že prvi dan aktivno preživeli. Danes so plavali tako v notranjih kot zunanjih bazenih, izvedli pa smo tudi preizkus plavalnih sposobnosti, da bomo v naslednjih dneh lahko aktivnosti ustrezno prilagodili posameznikom.
Vzdušje je bilo prijetno, učenci so bili dobre volje in polni energije. Veselimo se naslednjih dni, novih aktivnosti in skupnih doživetij.
https://we.tl/t-jbKPqQrWFeZ3tLWj (https://we.tl/t-jbKPqQrWFeZ3tLWj)
Prijazen pozdrav,
razredničarki