Danes smo na naši šoli, kot vsako leto, v spomin na nekdaj okupirano Ljubljano izvedli športni dan. Učenci vseh razredov so se v različnih delih podali na pot ob nekdanji žici, ki je med drugo svetovno vojno obdajala Ljubljano. Skupaj so učenci naše šole simbolično prehodili celotno traso Poti spominov in tovarištva. Tretješolce je presenetil župan Zoran Janković in nastala je tale simpatična fotografija.
