Pouk po počitnicah (od 1. 3. 2021 naprej)

Dragi učenci, spoštovani starši!

V ponedeljek, 1. 3. 2021, bomo s poukom v šoli nadaljevali po protokolu, ki je veljal v zadnjem tednu pred počitnicami.

Najnujnejše informacije:

• Urnik prihodov v šolo – vljudno prosimo, da se ur prihoda držite, ter tako izognete večjemu združevanju pred vhodom v šolo. Še vedo namreč velja pravilo 1,5 m – 2 m medsebojne razdalje in nošenje maske tudi na prostem, če te razdalje ne morete zagotoviti. Obvezno je tudi razkuževanje rok ob vstopu v šolo.
 Vhod razredna
Vhod razredna
Vhod
predmetna
8.001.a4.a9.a in  b
8.051.b4.b
8.102.a3.a8.a in b
8.152.b3.b7.a in b
8.205.a
8.255.b 6.a in b
V primeru zgodnejšega, ali kasnejšega pričetka pouka (predura ali 2. ura), pridejo učenci v šolo 5 min pred začetkom ure.

• Pouk poteka v matičnih učilnicah. Učenci v matični učilnici ne potrebujejo zaščitnih mask. Zaradi pogostega zračenja učilnic, naj imajo dodatno oblačilo,
  • Podaljšano bivanje in jutranje varstvo bosta organizirana za učence od 1. do 3. razreda v matičnih skupinah ter za učence 4. in 5. razreda, ki ste jih starši prijavili v anketi (anketa, ki ste jo starši izpolnjevali 12. in 13. 2. 2021) v heterogeni skupini, ob upoštevanju vseh varnostnih priporočil.
  • Pouk izbirnih predmetov lahko poteka v heterogenih skupinah, kjer morajo vsi učenci uporabljati zaščitne maske.
  • Zaščitne maske so še vedno obvezne v vseh skupnih prostorih šole (garderobe, WC, hodniki).
  • Odhodi na kosilo za razredno stopnjo ostajajo kot pred počitnicami.
  • V primeru odsotnosti vašega otroka takoj obvestite otrokovega razrednika o razlogu odsotnosti, da bomo lahko pravočasno ukrepali.

Veselimo se, da se ponovno kmalu vidimo in se vam zahvaljujemo, ker nam boste pomagali, čim bolj varno pluti čim dlje.

S prijaznimi pozdravi,

Sonja Šorli in Alenka Plevnik